3. NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. O 17:15 zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali, a o 19:30 na modlitwę uwielbienia przed Najśw. Sakramentem.

2. Przypominamy, że w okresie Wielkiego Postu odprawiamy nabożeństwa Drogi Krzyżowej w piątki o 17:15 oraz Gorzkie Żale w niedziele o 17:15.

3. W czwartek przypada pierwszy czwartek miesiąca, po porannej mszy nabożeństwo o powołania do służby w Kościele.

4. W sobotę o 6:30 wspólnota ADŚ zaprasza na Godzinki do MB Bolesnej, a po porannej mszy na wspólny Różaniec.

5. W przyszłą sobotę 9. marca Wielkopostny Dzień Skupienia zespołów charytatywnych (Caritas) w parafii w Brzezince. Rozpoczęcie o godz. 14.00.

6. 8 kwietnia o godz. 18.00 w katowickiej katedrze, pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Adriana Galbasa, rozpoczną się Rekolekcje „Oddanie 33”. Są to rekolekcje z tekstami wybitnych postaci Śląskiego Kościoła: Ks. Franciszka Blachnickiego, Ks. Kardynała Augusta Hlonda, bł. Księdza Jana Franciszka Machy oraz siostry Dulcissimy. Można je rozpocząć i przeżywać indywidualnie. Materiały na kolejne dni rekolekcji będą dostępne na stronie Gościa Niedzielnego.

7. Rekolekcje wielkopostne dla SP nr 4 odbędą się w naszym kościele w dniach od 13 do 15 marca, rekolekcje parafialne rozpoczniemy w niedzielę 17 marca i potrwają do środy 20 marca. Rekolekcje poprowadzi ks. Artur Kasprzak, kapłan diecezji kaliskiej, wykładowca akademicki.

8. Bóg zapłać za składane dzisiaj ofiary na potrzeby archidiecezji. Za tydzień kolekta na potrzeby naszej parafii.

9. Dzisiaj w „Gościu Niedzielnym” podejmujemy temat dobrej spowiedzi. O tym, jak dobrze przeprowadzić rachunek sumienia, mówią osoby zaangażowane w życie Kościoła. Jest też do nabycia nr specjalny Gościa na Wielki Post, a także nowość Gościa: Historia Kościoła - wydanie, które będzie się regularnie pojawiało. Dzisiaj nr 1 w cenie 12 PLN.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Ścięcia Świętego Jana Chrzciciela, siedziba: Mysłowice, Mieczysława Jastruna 15.