Ogłoszenia Parafialne

4. NIEDZIELA WIELKANOCNA - Światowy Dzień Modlitw o Powołania

Niedziela dzisiejsza jest w Kościele „Światowym Dniem Modlitwy o Powołania”. Chcemy prosić Pana, aby rozpalał serca młodych ludzi Bożą miłością, pełną troski o zbawienie innych, aby dawał nam nowych świętych kapłanów i umacniał tych, którzy na drodze ku kapłaństwu już są.

 

1. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii, Bóg zapłać za składane ofiary, przelewy bankowe i ofiary kopertowe.

 

2. Zapraszamy na nieszpory o 17:30 oraz modlitwę wielbienia przed Najśw. Sakramentem o 19:30.

 

3. Zachęcamy do częstej adoracji Najświętszego Sakramentu. Możliwość taką mamy codziennie: od poniedziałku do piątku po mszy porannej do 8:30, w czwartek od 17:30 do 18:00 i w sobotę od 17:00 do 18:00 z możliwością spowiedzi.

 

4. W środę nabożeństwa do MB Nieust. Pomocy po porannej mszy św i przed wieczorną.

 

5. W sobotę o 11:00 Wczesna Komunia Święta. prosimy o modlitwę w intencji dzieci i ich rodzin.

 

6. Dzisiaj w „Gościu Niedzielnym” między innymi o tym, jak św. siostra Faustyna modliła się za kapłanów, oraz o niedawno powstałym szlaku św. Wojciecha.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Ścięcia Świętego Jana Chrzciciela, siedziba: Mysłowice, Mieczysława Jastruna 15.